wizy kamerun

Wszystko o podróżowaniu przez kontynent
mar13

wizy kamerun

Post autor: mar13 » 24 wrz 2007, 16:38

czesc!
orientujecie sie czy wize mozna dostac na lotnisku?
jezeli nie to gdzie w europie bedzie najszybciej?

pozdrawiam
Mariusz

mpomorski

Post autor: mpomorski » 25 wrz 2007, 10:53

Najblizsza Polsce placowka to Moskwa. Zgodnie ze stronami MSZ istnieje mozliwosc uzyskania wizy na lotnisku. Korzystasz z promocji Swissa? Ile kosztuje bilet z oplatami?
pozdr, m.

nelly_ikong

Re: wizy kamerun

Post autor: nelly_ikong » 23 maja 2009, 15:35

Mnie tez bardzo interesuje możliwość otrzymania wizy kameruńskiej na lotnisku. Czy ktoś może wie więcej na ten temat? Lecę przez Paryż z Londynu. W Londynie będę dwa dni przed podróżą, ale przypada to na piątek i sobotę, więc nie uda mi się nic załatwić. Mam niewiele czasu - wyjazd 5 lipca. Czy jeśli wyślę teraz dokumenty i formularz do Moskwy - otrzymam wizę odpowiednio wcześnie?

Wolałabym opcję z wizą na lotnisku - ale nie znam nikogo kto to w ten sposób załatwiał. No i nie będę mieszkać w hotelach, tylko u znajomej rodziny, czy w tym przypadku potrzebuję ich zaproszenia, jeśli będę z Londynu lecieć z osobą, która jest tam zameldowana ? Czy ta osobą, będąc rezydentem w UK, a pochodząca z Kamerunu- też może mi takie zaproszenie napisać?
Dużo tych pytań, ale też mało czasu:)
Będę w Kamerunie miesiąc - chętnie dowiem się co warto tam zobaczyć z punktu widzenia "białasa" :)
Pozdrawiam i z góry dziękuję za informację.

ODPOWIEDZ