Namibia_jesień 2014

Kompletujesz ekipę? Szukasz towarzysza? To forum jest dla Ciebie
Ketmia
Jesteś robotem?: Nie

Namibia_jesień 2014

Post autor: Ketmia » 10 kwie 2014, 22:14

Witam
Chcemy w tym roku zrealizować wyjazd - wynajętym samochodem po Namibii, 3-4 tyg. jesień ( termin w zależności od cen biletów lotniczych ). Szukamy mężczyzny, który chciałby się dołączyć, najchętniej 35+, chętnie miłośnika aut terenowych. Jest nas 2K i 1 M, więc jak tylko znajdziemy chętnego 2 kierowcę zaczynamy działać i ... jedziemy :) .
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam

annaszczepkowska

Re: Namibia_jesień 2014

Post autor: annaszczepkowska » 11 kwie 2014, 22:23

Będę w tym czasie w RPA i planowałam wyruszyć na jesień do Namibi, więc perspektywa dołączenia do waszej grupy jest kusząca. Jednak niestety nie jestem mężczyzną 35 + tylko kobietą 29. Jeśli zmienicie zdanie w swoich wymaganiach dajcie znać :)

ogul

Post autor: ogul » 16 cze 2014, 15:00

Witajcie!

Czy pomysł na wyjazd jest aktualny (Ketmio i Anno)? Szukacie jeszcze towarzystwa na podróż? Pytam, ponieważ zbieramy grupę wyjazdową do Namibii i Botswany na wyjazd jesienią, 3-4 tygodnie. Skład nie jest skrystalizowany, ograniczeń wiekowych brak ;-)
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, prośba o sygnał!
Jeśli macie już ekipę – to też ;-) Zawsze można wymienić się informacjami!
Pozdrowienia!
Marcin

JSH

Post autor: JSH » 27 cze 2014, 17:06

Siema.

Wymysliłem sobie podróż do Etiopii na 3-5 tyg. Termin dowolny. Szukam kompanów jako ze jestem sam z pomysłem. Mieszkałem przez ponad rok w ugnadzie, kilka miesiecy w kampalii, potem w Hoimie. Innego doświadczenia w afryce nie mam.

Moze jednak zmienie orient zabiorę sie z wami? Napiszcie prosze (moze byc tu lub na akasuperhamster@gmail.com) czy jedziecie po kosztach czy hulaj dusza? :) i jesli mozna doprecyzujcie termin.
Prawko mam, auta lubię - rower jednak bardziej. Mam 32 lata.

Pozdrawiam
Lukasz.

ODPOWIEDZ