Yaho de VilleYaho de Ville AfrykaWyprawy AparatZdjęcia ListNewsy KsiążkaKsiążki CDMuzyka PlecakPlecak komarMalaria ForumForum iLinki SamolotTorebki AutorKontakt
Szukaj

Rwanda

Wiadomości: 24
<<< strona 1 z 4 >>>

Wizy dla wszystkich

Listopad 2017, allAfrica

Od 1 stycznia 2018 roku wszyscy podróżni do Rwandy będą mogli otrzymać wizę bezpośrednio na granicy, bez wcześniejszej rejestracji przez Internet.

Kagame po raz trzeci

Sierpień 2017, BBC

Urzędujący prezydent, Paul Kagame, z 98% poparciem wygrał wybory prezydenckie. Kagame jest prezydentem Rwandy od 17 lat.

Nowe ceny goryli

Maj 2017, allAfrica

Opłaty za odwiedziny goryli wzrosły do 1 500 dolarów za osobę.

Walki na granicy z DRC

Czerwiec 2014, Al Jazeera

Pięciu żołnierzy kongijskich zginęło w wymianie ognia z żołnierzami Rwandy na północny-wschód od Gomy. Walki rozpoczęły się po tym, jak rwandyjscy żołnierze porwali z terytorium Konga jednego z kongijskich żołnierzy.

Wi-Fi w Kigali

Październik 2013, News24

Rząd Rwandy rozpoczął instalację darmowej sieci Wi-Fi w Kigali. Dostęp ma być między innymi w szkołach, budynkach użyteczności publicznej, na dworcach autobusowych i bazarach. Docelowo, dostęp do darmowego Wi-Fi ma objąć cały kraj.

Drożeją permity na goryle

Styczeń 2012, News24

Od czerwca tego roku opłaty za oglądanie goryli górskich wzrosną do 750 dolarów.

Nowe połączenia RwandAir

Maj 2011, allAfrica

RwandAir rozszerzyły siatkę połączeń lotniczych. Nowe połączenie to Libreville przez Brazzaville. Firma oferuje również przeloty do Mombasy, Dar es Salaam i Dubaju.

^^^
<<< strona 1 z 4 >>>