Yaho de VilleYaho de Ville AfrykaWyprawy AparatZdjęcia ListNewsy KsiążkaKsiążki CDMuzyka PlecakPlecak komarMalaria ForumForum iLinki SamolotTorebki AutorKontakt
Szukaj

Tanzania

Wiadomości: 31
<<< strona 1 z 5 >>>

Napad w Stone Town

Czerwiec 2017, allAfrica

Sześć osób, w tym czworo turystów zostało rannych w ataku nożownika w Kamiennym Mieście. Napastnik zaatakował klientów restauracji Lukman Mkunazi.

Napad na policję

Kwiecień 2017, BBC

Niezidentyfikowana grupa bandytów napadła na patrol policji nieopodal Bungu, 110 km na południe od Dar es Salaam. Ośmiu policjantów straciło życie.

Tanzania - Mapa

Trzęsienie ziemi w Bukoba

Wrzesień 2016, BBC

Trzęsienie ziemi o sile 5.7 stopnia z epicentrum u zbiegu granic Tanzanii z Rwandą i Ugandą najdotkliwiej dotknęło Bukobę. W mieście zginęło 13 osób a ponad 200 zostało rannych.

Most w Dar

Kwiecień 2016, BBC

W Dar es Salaam otwarto most łaczący główną, zachodnią część miasta z Kigamboni. Dotychczas obie dzielnice łączyło połączenie promowe. Przejazd mostem będzie płatny.

Bomby w Stone Town

Luty 2014, News24

Dwie bomby eksplodowały na Zanzibarze, nie raniąc nikogo. Pierwsza wybuchła w katedrze anglikańskiej, druga przed restauracją Mercury's nieopodal portu.

Zamieszki w Mtwara

Maj 2013, BBC

Mieszkańcy Mtwary wyszli na ulicę po ogłoszeniu przez rząd Tanzanii planów budowy gazociągu z Mtwary do Dar es Salaam. W Dar ma powstać zakład przetwórstwa gazu, który według mieszkańców Mtwary powinien powstać w ich mieście.

BA zawiesza loty

Styczeń 2013, allAfrica

British Airways zawiesiły bezpośrednie połączenia z Londynu do Dar es Salaam tłumacząc to niską zyskownością tego połączenia. Ostatni lot z Dar odbędzie się 31 marca.

^^^
<<< strona 1 z 5 >>>