Yaho de VilleYaho de Ville AfrykaWyprawy AparatZdjęcia ListNewsy KsiążkaKsiążki CDMuzyka PlecakPlecak komarMalaria iLinki SamolotTorebki AutorKontakt
Kolekcja > Europa > Szwajcaria

Swiss

Kliknij na logo, by zobaczyć torebkę.


2019 
lotnicza
nr 3421

Wersja bez „Waste z przodu”.


2019, Waste 
lotnicza
nr 3359

Mistrzostwo szwajcarskiego wzornictwa.
Dawca: Ewa Brambor


2018 
lotnicza
nr 3315

Nowa wersja przyniosła większy napis „Waste”.
Dawca: Daniel Trzciński


2012 
lotnicza
nr 2887

Nowe logo ma nawiązywać do starego Swissair. Szkoda, że nie pojawiło się na torebce. Przesyłka od Franka Mulliri z Norwegii.


Biała 
lotnicza
nr 2603

Wersja zimowa 2010. Byle do lata. Przesyłka od Franka Mulliri z Norwegii.


Dwa kwadraciki 2008 
lotnicza
nr 2228

Nowość z 2008 roku.
Dawca: Andrzej Wróblewski


Farbfoto, waste 
lotnicza
nr 358

Na pierwszy rzut oka oprócz spiczastego dna, bez zmian. Uważne oględziny ujawniają szereg szczegółów: brak napisu "Air Sickness Bag", cennik z tyłu, wiele zmienionych napisów.
Dawca: Piotr „Kurczak” Lewczuk


Krzyżyki, waste z prawej 
lotnicza
nr 903

By poprawić markę Swiss, napis "Waste" odsunięto od firmowych krzyżyków o całe dwa centymetry. Wcześniej było odległe o zaledwie siedem milimetrów.
Dawca: Marcin Kwiatkowski


Krzyżyki, waste z lewej 
lotnicza
nr 305

To, że Szwajcarzy umieszczają te swoje "krzyżyki" na wszystkim co wyprodukują każdy wie. Ale żeby na torebce na pawia wydrukować ich aż 3744!
Dawca: Andzia


Farbfoto 
lotnicza
nr 220

W końcu doczekaliśmy się nowej szaty graficznej. Nie jest to jednak zasługa grafików firmy Swiss a efekt pracy chłopców z marketingu. Dwie strony worka zajmuje reklama labu fotograficznego Belcolor Farbfoto.
Dawca: Damian Jaworski


Dwa kwadraciki 
lotnicza
nr 155

Jeden czerwony kwadracik więcej (z napisem Swiss International Air Lines). W takim tempie cała torba pokryje się kwadracikami do 2122 roku! Dodatkowo napis "Air sickness bag" zastąpiono napisem "Waste" - zdaje się, że to taka ogólna tendencja linii lotniczych.
Dawca: Agnieszka „Atamanka” Kasprzak


lotnicza
nr 89

Jeden z pierwszych worków nowych linii po upadku Swissair. Mam nadzieję, że wkrótce się poprawią gdyż ten jest mało atrakcyjny. Torebkę dostałem od Leszka Szałapaka.

^^^
Szwajcaria >>>