Yaho de VilleYaho de Ville AfrykaWyprawy AparatZdjęcia ListNewsy KsiążkaKsiążki CDMuzyka PlecakPlecak komarMalaria ForumForum iLinki SamolotTorebki AutorKontakt
Kolekcja > Ameryka Północna i Karaiby > Stany Zjednoczone

United Airlines

Kliknij na logo, by zobaczyć torebkę.


Niebieska, niebieskie dno 
lotnicza
475

Kilka drobnych zmian: spód zalepiony niebieskim papierem, proste cięcie na górze i trochę inna czcionka napisu. Worek można znaleźć również na pokładzie Bahamasair.


Niebieska, białe dno 
lotnicza
139

Znowu inny worek! Chyba najbrzydszy ze wszystkich. Linie United są tak duże, że prawdopodobnie worki nie są zamawiane przez centralę. Biura regionalne mają wolną rękę. Może stąd ta mnogość.
Dawca: Jerzy Myszon


Biała, z naklejką 
lotnicza
102

Linie wycofały się z okrojonej wersji worka. Powrót do dobrej tradycji twardego papieru, tym razem w jaśniejszych barwach i nowym zamknięciem na górze. Nadal jest to jednak nudny, amerykański worek. Dzięki uprzejmości firmy United.


Biała, zwykła 
lotnicza
101

Kolejna, rozczarowująca wersja worka. Biała torba, grafika ograniczona do kilku napisów oraz zaginane zamknięcie z tyłu.
Dawca: Pilik


Szara z naklejką 
lotnicza
100

Solidny worek z grubej tekturki. W środku wyłożony folią, na zewnątrz z przodu pomalowany szarą farbą. Na górze odklejane zamknięcie i symbol recyklingu na dole. Setny worek w kolekcji!


Lata 80-te, szara, recykling 
lotnicza
1552

Recykling dotyczy tylko torebki, nie zawartości.


Lata 80-te, szara 
lotnicza
622

Bardzo szczegółowe instrukcje. Ale uwaga: obsługę pokładową należy wołać tylko w przypadku wypełnienia torby efektem choroby lokomocyjnej. Zwykłe zatrucia i zaniemożenia opróżniamy pod siedzenie.


Lata 80-te, błękitna, Kard-o-Pak 
lotnicza
1151

Kard-o-Pak z Filadelfii chwali się, że worek jest nie tylko wodo ale i powietrzo-szczelny. Widać na pokładzie Unied nie można puszczać bąków.


Lata 80-te, błękitna 
lotnicza
623

Czy kolor błękitny miast szarego ma wywołać przyjmene skojarzenia w trudnych chwilach walki z uwolnieniem pawia? Przesyłka z Niemiec.

^^^
Stany Zjednoczone >>>