Yaho de VilleYaho de Ville AfrykaWyprawy AparatZdjęcia ListNewsy KsiążkaKsiążki CDMuzyka PlecakPlecak komarMalaria iLinki SamolotTorebki AutorKontakt
Kolekcja > Europa > Niemcy

TUI

Kliknij na logo, by zobaczyć torebkę.


Logo z przodu 
lotnicza
nr 823

Może być na spodzie, może być na górze lub na dole, może byż również zagięciu. Na to, by logo umieścić z boku, przy krawędzi, w dwóch-trzecich wysokości worka nie wpadł wcześniej chyba nikt (nie jest to też błąd drukarski, gdyż logo producenta w zagięciu - Upmarket - jest nadrukowane prawidłowo). Przesyłka od Franka Mulliri z Norwegii.


Logo i gwiazdka na spodzie 
lotnicza
nr 698

Uśmiechnięte logo niemieckigo przewoźnika urlopowiczów jest jedynym nadrukiem, w dodatku na spodzie torby. Niezła zapowiedź wakacji... Torba jest również używana przez Jetairfly i Arkefly (obie z grupy TUI). Przesyłka od Paula Mundy z Niemiec.


Gute Besserung! 
lotnicza
nr 169

Historyczny już worek, wyjęty z samolotu linii Air Germania (TUI jest jej właścicielem). Historyczny, gdyż TUI zmieniło w roku 2001 logo. Napisy są wyłącznie po niemiecku, na pierwszym planie jest "GUTE Besserung!", co w dosłownym tłumaczeniu oznacza "dobrego polepszenia!".
Dawca: Krzysztof Raczkowiak

^^^
Niemcy >>>