Yaho de VilleYaho de Ville AfrykaWyprawy AparatZdjęcia ListNewsy KsiążkaKsiążki CDMuzyka PlecakPlecak komarMalaria iLinki SamolotTorebki AutorKontakt

Michał Leśniak

Kraków

9 różnych torebek i 8 zapasówek.

Kliknij na logo, by zobaczyć torebkę.

TAM Transporte Aereo Militar
Boliwia, lotnicza
281

Kolejne stringi z Ameryki południowej (sznurek gruby jak sznurówki). Z przodu dużo napisów, wyłącznie w miejscowym narzeczu - znaczenia można się domyślić ale co oznacza skrót "FAB"? Torebka wyjęta z samolotu relacji La Paz - Rurrenabeque.


AeroIca
Peru, lotnicza
294

Oddaję głos dawcy, Michałowi Leśniakowi: (...) mało brakowało a musiałbym jej użyć. 4-osobowa Cessna którą latałem nad Nazca dość mocno sie przechylała. Na szczęście zgodnie z zaleceniami nie jadłem śniadania. (...) Taka mała torebka, a tyle emocji. Reklama na jednej ze stron dotyczy hotelu, który jest jednym z największych organizatorów lotów nad Nazca. (..) Na drugiej stronie znajduje się mapka z figurami oglądanymi podczas lotu: (zobacz).


TUI
Niemcy, lotnicza
698 - logo i gwiazdka na spodzie

Uśmiechnięte logo niemieckigo przewoźnika urlopowiczów jest jedynym nadrukiem, w dodatku na spodzie torby. Niezła zapowiedź wakacji... Torba jest również używana przez Jetairfly i Arkefly (obie z grupy TUI). Przesyłka od Paula Mundy z Niemiec.


Centralwings
Polska, lotnicza
810

Najmłodsze polskie linie lotnicze (stan na 10.2005) zadebiutowały workiem łudząco podobnym do Air Polonia (R.I.P), miejmy nadzieję, że utrzymają się na rynku nieco dłużej.


Oasis Hongkong Airlines
Hong Kong, lotnicza
1937 - 2008

Zdaje się, że linie zbankrutowały i był to jeden z ostatnich worków - przechwycony na trasie Londyn - Hong Kong. Rarytas.


Turbo Jet
Chiny, morska
1938 - 2007

Nowe logo. Worek z rejsu Hong Kong - Makao.


Standard
komercyjna
1939 - biała ze spiczastym dnem, bez zgrzewu

Torebka wyjęta z Air Asia, można się nań natknąć również w samolotach Nordic Regional Airlines.


Vietnam Airlines
Wietnam, lotnicza
1940 - fala, kosz

Zupełnie nowy styl. Chyba ciekawszy niż dotychczasowy. Worek „pożyczony” z samolotu na trasie Hue - Hanoi.


Hongkong Airlines
Hong Kong, lotnicza
1941 - kwiat

Widać, że ktoś się przyłożył do roboty - nowy worek Hongkong Airlines jest po prostu piękny.


 
^^^